rejestracja@blumedica.pl

Aleksandra Jędzierowska – fizjoterapeuta

Aleksandra Jędzierowska – fizjoterapeuta Poznań / Suchy Las

 
Fizjoterapia uroginekologiczna to obszar medycyny, który obejmuje terapię zachowawczą dolegliwości kobiecych. Zapraszamy do skorzystania z pomocy oraz konsultacji naszego eksperta, którym jest fizjoterapeuta Aleksandra Jędzierowska. Nasz gabinet Blumedica, w którym przyjmuje specjalistka mieści się przy ul. Obornickiej 85 w Suchym Lesie (budynek Galerii Sucholeskiej).

Fizjoterapeutka Aleksandra Jędzierowska na co dzień pomaga pacjentkom w temacie:

  • Nietrzymania moczu/stolca u kobiet
  • Bolesnego współżycia i bolesnych miesiączek
  • Mobilizacji blizn po cc/nacięciu krocza
  • Przygotowania mięśni dna miednicy do ciąży/porodu
  • Treningu w ciąży i po porodzie
  • Rozejścia mięśni prostych brzucha

Jeśli szukasz doświadczonego i życzliwego specjalisty, który specjalizuje się w uroginekologii oraz fizjoterapii okołoporodowej – to świetnie trafiłaś! Oferujemy konsultacje, badanie USG oraz terapię manualną, którą prowadzi nasz specjalista Aleksandra Jędzierowska. Zapraszamy do kontaktu z Blumedica Suchy Las / Poznań.

Masz pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Rejestracja telefoniczna do fizjoterapeuty: 607 382 487

REJESTRACJA ONLINE: UMÓW WIZYTĘ DO FIZJOTERAPEUTY
 

 

Aleksandra Jędzierowska – Poznań / Suchy Las

 
Mgr Aleksandra Jędzierowska to polecany fizjoterapeuta w dziedzinie uroginekologii i terapii okołoporodowej. Pomaga pacjentkom w ich kobiecych problemach na każdym etapie życia. Pokazuje także jak zdrowo i bezpiecznie ćwiczyć po porodzie. Propaguje w mediach społecznościowych wiedzę na tematy związane z tą młodą w Polsce dziedziną fizjoterapii (zobacz kanał społecznościowy FB Pelvifemina).

W terapii problemów związanych z dysfunkcjami w okolicy miednicy mniejszej kluczową i podstawową sprawą jest uświadomienie pacjentce, że należy wprowadzić zmiany w wykonywaniu prostych codziennych czynności. Bez spełnienia tych warunków nie ma mowy o udanym procesie terapeutycznym. Dobrze jest, gdy pacjentka zrozumie, że w trakcie terapii będziemy pracowały kompleksowo (postawa, oddech, core) i będzie to nasza wspólna praca – tłumaczy Aleksandra Jędzierowska, fizjoterapueta z Blumedica Suchy Las.

ZOBACZ WIĘCEJ: FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA

Specjalistka regularnie dokształca się poprzez szkolenia i kursy powiązane z terapią problemów w obszarze dna miednicy mniejszej. Obecnie zgłębia wiedzę biorąc udział w obszernym wielomodułowym szkoleniu akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne.

Na pierwszej wizycie zawsze uświadamiam kobietom jak prawidłowo się wypróżniać, jak wstawać i kłaść się, jak kichać i kaszleć lub dźwigać. Unikanie przez pacjentkę parcia i dużego wzrostu ciśnienia śródbrzusznego w codziennych czynnościach to baza do działań fizjoterapeuty uroginekologicznego – podkreśla Aleksandra Jędzierowska z Suchego Lasu.

Często samo wprowadzenie w życie pewnych modyfikacji co do wykonywania tych czynności potrafi już wpłynąć na polepszenie stanu pacjentki. W połączeniu z różnymi technikami stosowanymi przez terapeutę w gabinecie można osiągnąć bardzo dobre efekty.

SPRAWDŹ TAKŻE: NIETRZYMANIE MOCZU – LASER GINEKOLOGICZNY

Aleksandra Jędzierowska – fizjoterapia Suchy Las

 
GABINET BLUMEDICA – FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA
Galeria Sucholeska, III piętro
ul. Obornicka 85, 62-002 Suchy Las (Poznań)
Rejestracja: +48 607 382 487
rejestracja@blumedica.pl

  • Wizyta u fizjoterapeuty uroginekologicznego – 200 zł

PRZEJDŹ DO: REJESTRACJA NA WIZYTĘ

Zapraszamy do kontaktu!

Aleksandra Jędzierowska fizjoterapeuta

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487