rejestracja@blumedica.pl

Dr n. med. Anna Lewek – ginekolog

Anna Lewek – ginekolog Poznań / Suchy Las

 
Miło nam poinformować, że do zespołu specjalistów centrum medycznego Blumedica Suchy Las / Poznań przy ul. Obornickiej 85 (budynek galerii Sucholeskiej, III piętro) dołączyła ginekolog dr n. med. Anna Lewek – specjalista położnictwa i ginekologii.

Pani Doktor Anna Lewek jest absolwentką Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2017 roku związana zawodowo z Kliniką Ginekologii Ginekologiczno–Położniczego Szpitala Klinicznego w Poznaniu.

Do głównych zainteresowań pani ginekolog należy zapobieganie i wczesne wykrywanie raka szyjki macicy stosując najskuteczniejsze metody oraz optymalne algorytmy diagnostyczno-terapeutyczne.

W gabinecie ginekologicznym Blumedica Suchy Las / Poznań dr Anna Lewek zajmuje się między innymi wykonywaniem kolposkopii, diagnostyką i leczeniem chorób ginekologicznych, prowadzeniem ciąży, poradnictwem antykoncepcyjnym oraz kwalifikacją do operacji.

Dr n. med. Anna Lewek jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy. Autor i współautor publikacji naukowych. Regularnie uczestniczy w licznych kongresach i konferencjach naukowych. Pani Doktor nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w warsztatach i kursach (m.in. kursy USG, kolposkopii).

W 2022 roku obroniła rozprawę doktorską nt. „Analiza przydatności metylacji wybranych genów w wykrywaniu śródnabłonkowej neoplazji szyjki macicy w porównaniu do metody molekularnej i cytodiagnostyki”.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU LUB REJESTRACJI ON-LINE NA WIZYTĘ.

Zadzwoń: 607 382 487

Ginekolog Anna Lewek – wizyta

 
specjalista położnictwa i ginekologii

Ginekolog Anna Lewek

Jeśli interesuje Ciebie konsultacja z doświadczonym i życzliwym ginekologiem – zapraszamy do gabinetu ginekologicznego Blumedica i rejestracji wizyty u dr n. med. Anny Lewek.

GABINET BLUMEDICA – REJESTRACJA 
Galeria Sucholeska, III piętro, ul. Obornicka 85,
62-002 Suchy Las (Poznań)
Telefon: +48 607 382 487
rejestracja@blumedica.pl
Zapraszamy do kontaktu!

PRZEJDŹ DO: GINEKOLOGIA

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487