rejestracja@blumedica.pl

Jesienne promocje w Blumedica – listopad miesiącem lasera frakcyjnego CO2

Zapraszamy do skorzystania z „jesiennej” oferty promocyjnej w Blumedica, która obejmuje 20% zniżki na wszystkie zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2. Promocja obowiązuje do końca listopada. Poznaj naszą ofertę!
#beladona #medycynaestetyczna #blumedica

Rodzaje zabiegów, które wykonujemy laserem frakcyjnym Beladona:

  • Lifting i ujędrnianie skóry
  • Redukcja zmarszczek
  • Leczenie blizn potrądzikowyh, pourazowych, pooperacyjnych
  • Redukcja rozstępów
  • Usuwanie przebarwień
  • Peeling laserowy, usuwanie poszerzonych porów
  • Usuwanie guzków, brodawek i włókniaków

Jak działa?

Frakcyjny sposób pracy gwarantuje bezpieczną i najbardziej efektywną pracę lasera. Wiązka lasera „dziurkuje” skórę tworząc mikrokratery, pozostawiając pomiędzy nimi obszary nienaruszonej skóry. Termiczne oddziaływanie w tkance pobudza skórę do tworzenia nowego kolagenu, natomiast strefy tkanki nieuszkodzonej umożliwiają szybką regenerację. W efekcie uzyskujemy remodeling kolagenu oraz wyraźną poprawę faktury i właściwości skóry.

Przebieg zabiegu:

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie jest bolesny. W dniu zabiegu na skórze może pojawić się obrzęk i rumień. Złuszczanie trwa od 3 do 7 dni, a pełne wygojenie następuje po 2 tygodniach. Pierwsze efekty oceniane są po 6 tygodniach. Tworzenie nowego kolagenu trwa do 6 miesięcy i przez cały ten czas skóra poprawia swój wygląd. Aby uzyskać całkowitą „wymianę skóry na nową” zabieg należy powtórzyć zazwyczaj od 2 do 4 razy.

Rejestracja telefoniczna pod numerem 607–382-487

 

foto: dr Agata Bąkowska, lekarz medycyny estetycznej – podczas zabiegu laserem frakcyjnym Beladona

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487