rejestracja@blumedica.pl

Dr n. med. Katarzyna Grewling-Szmit

Katarzyna Grewling-Szmit – ginekolog Poznań

 
Miło nam poinformować, że do zespołu specjalistów przyjmujących pacjentów w gabinetach medycznych Blumedica Suchy Las / Poznań przy ul. Obornickiej 85 (budynek galerii Sucholeskiej, III piętro) dołączyła dr n. med. Katarzyna Grewling-Szmit – specjalista położnictwa i ginekologii.

Pani Doktor ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2004 roku, uzyskując wyróżnienie od Rektora Uczelni.

Od 2005 roku jest asystentem w Klinice Położnictwa i Chorób Kobiecych, Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie uzyskała tytuł specjalisty w Położnictwie i Ginekologii.

Dr n. med. Katarzyna Grewling-Szmit w 2011 roku obroniła pracę doktorską z zakresu diabetologii położniczej. Posiada certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii, uczestniczy w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach ginekologicznych.

Ginekolog Katarzyna Grewling-Szmit oferuje w Blumedica konsultacje i porady ginekologiczne, prowadzi leczenie ginekologiczne, wykonuje pełną diagnostykę i badania ginekologiczne, prowadzi ciąże (prawidłowe i wysokiego ryzyka), realizuje badania USG – szerokie spektrum opieki ginekologicznej i położniczej.

PRZEJDŹ DO: REJESTRACJA NA WIZYTĘ

dr n. med. Katarzyna Grewling-Szmit

specjalista położnictwa i ginekologii

Katarzyna Grewling Szmit ginekolog

GABINET BLUMEDICA – REJESTRACJA 
Galeria Sucholeska, III piętro, ul. Obornicka 85, 62-002 Suchy Las (Poznań)
Rejestracja: +48 607 382 487
rejestracja@blumedica.pl

Zapraszamy do kontaktu!

PRZEJDŹ DO: GINEKOLOGIA

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487