rejestracja@blumedica.pl

Dr n. med. Katarzyna Grewling-Szmit

Katarzyna Grewling-Szmit – ginekolog Poznań

 
Miło nam poinformować, że do zespołu specjalistów przyjmujących pacjentów w gabinetach medycznych Blumedica Suchy Las / Poznań przy ul. Obornickiej 85 (budynek galerii Sucholeskiej, III piętro) dołączyła dr n. med. Katarzyna Grewling-Szmit – specjalista położnictwa i ginekologii.

Pani Doktor ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2004 roku, uzyskując wyróżnienie od Rektora Uczelni. Od 2005 roku pracuje na Pododdziale Rozrodczości i Medycyny Perinatalnej, Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, jako specjalista w Położnictwie i Ginekologii.

Dr n. med. Katarzyna Grewling-Szmit w 2011 roku obroniła pracę doktorską z zakresu diabetologii położniczej i posiada tytuł doktora nauk medycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Uzyskała certyfikat umiejętności PTGiP w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii.

Posiada bogate doświadczenie w dziedzinie położnictwa oraz diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych. W kręgu zainteresowań Pani Doktor znajduje się także ginekologia estetyczna. Aktywnie uczestniczy w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych.

Ginekolog Katarzyna Grewling-Szmit oferuje w Blumedica konsultacje i porady ginekologiczne, prowadzi leczenie ginekologiczne, wykonuje pełną diagnostykę i badania ginekologiczne, prowadzi ciąże (prawidłowe i wysokiego ryzyka), realizuje badania USG – szerokie spektrum opieki ginekologicznej i położniczej.

PRZEJDŹ DO: KONTAKT

ZAREZERWUJ WIZYTĘ U SPECJALISTY: ONLINE
 

dr n. med. Katarzyna Grewling-Szmit

specjalista położnictwa i ginekologii

Katarzyna Grewling Szmit ginekolog

GABINET BLUMEDICA – REJESTRACJA 
Galeria Sucholeska, III piętro, ul. Obornicka 85, 62-002 Suchy Las (Poznań)
Rejestracja: +48 607 382 487
rejestracja@blumedica.pl

Zapraszamy do kontaktu!

PRZEJDŹ DO: GINEKOLOGIA

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487