rejestracja@blumedica.pl

lek. Łukasz Ciastoń – ginekolog

Łukasz Ciastoń – ginekolog Poznań / Suchy Las

 
Do zespołu ginekologów przyjmujących pacjentów w centrum medycznym Blumedica Suchy Las / Poznań przy ul. Obornickiej 85 (budynek galerii Sucholeskiej, III piętro) dołączył lek. Łukasz Ciastoń – specjalista położnictwa i ginekologii.

Doktor Łukasz Ciastoń ukończył studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, a następnie specjalizację z położnictwa i ginekologii w Klinice Onkologii Ginekologicznej w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej w Poznaniu. Jest również absolwentem podyplomowych studiów na kierunku Seksuologia Kliniczna. Jako asystent na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami Wydziału Lekarskiego.

Pan Doktor Łukasz Ciastoń w gabinecie ginekologicznym Blumedica zajmuje się między innymi prowadzeniem ciąży, kontrolnymi wizytami ginekologicznymi wraz z cytologią, poradnictwem w zakresie antykoncepcji, zakładaniem wewnątrzmacicznych wkładek antykoncepcyjnych, diagnostyką i leczeniem nietrzymania moczu, wypadania narządów rodnych, niepłodności, zaburzeń hormonalnych, infekcji pochwy, nieprawidłowych krwawień macicznych, bolesnych miesiączek, patologicznych zmian narządów rodnych oraz kwalifikacją pacjentek do zabiegów operacyjnych.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU LUB REJESTRACJI ON-LINE NA WIZYTĘ.

Zadzwoń: 607 382 487

lek. Łukasz Ciastoń – wizyta

 
specjalista położnictwa i ginekologii

Łukasz Ciastoń

GABINET BLUMEDICA – REJESTRACJA 
Galeria Sucholeska, III piętro, ul. Obornicka 85, 62-002 Suchy Las (Poznań)
Rejestracja: +48 607 382 487
rejestracja@blumedica.pl

Zapraszamy do kontaktu!

PRZEJDŹ DO: GINEKOLOGIA

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487