rejestracja@blumedica.pl

lek. Łukasz Ciastoń – ginekolog

Łukasz Ciastoń – ginekolog Poznań / Suchy Las

 
Do zespołu ginekologów przyjmujących pacjentów w centrum medycznym Blumedica Suchy Las / Poznań przy ul. Obornickiej 85 (budynek galerii Sucholeskiej, III piętro) dołączył lek. Łukasz Ciastoń – specjalista położnictwa i ginekologii.

Doktor Łukasz Ciastoń ukończył studia na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, a następnie specjalizację z położnictwa i ginekologii w Klinice Onkologii Ginekologicznej w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej w Poznaniu. Jest również absolwentem podyplomowych studiów na kierunku Seksuologia Kliniczna. Jako asystent na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami Wydziału Lekarskiego.

Pan Doktor Łukasz Ciastoń w gabinecie ginekologicznym Blumedica zajmuje się między innymi prowadzeniem ciąży, kontrolnymi wizytami ginekologicznymi wraz z cytologią, poradnictwem w zakresie antykoncepcji, zakładaniem wewnątrzmacicznych wkładek antykoncepcyjnych, diagnostyką i leczeniem endometriozy (wykonuje sonowaginografię), nietrzymania moczu, wypadania narządów rodnych, niepłodności, zaburzeń hormonalnych, infekcji pochwy, nieprawidłowych krwawień macicznych, bolesnych miesiączek, patologicznych zmian narządów rodnych oraz kwalifikacją pacjentek do zabiegów operacyjnych.

W centrum ginekologii Blumedica wykonuje również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z wykorzystaniem dedykowanego lasera frakcyjnego (np. laseroterapia sromu i pochwy), a także procedury z zakresu ginekologii estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU LUB REJESTRACJI ON-LINE NA WIZYTĘ.

Zadzwoń: 607 382 487

lek. Łukasz Ciastoń – wizyta

 
specjalista położnictwa i ginekologii

Łukasz Ciastoń

GABINET BLUMEDICA – REJESTRACJA 
Galeria Sucholeska, III piętro, ul. Obornicka 85, 62-002 Suchy Las (Poznań)
Rejestracja: +48 607 382 487
rejestracja@blumedica.pl

Zapraszamy do kontaktu!

PRZEJDŹ DO: GINEKOLOGIA

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487