rejestracja@blumedica.pl

Olśnij bliskich białym uśmiechem – oferta świąteczna

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty świątecznej w gabinecie Blumedica Suchy Las – wybielanie nakładkowe zębów za jedyne 300 zł (cena regularna 450 zł). Ilość pakietów ograniczona.

Preparaty NiteWhite ACP oraz DayWhite ACP to najnowsza generacja preparatów do nakładkowego wybielania zębów z linii Philips Zoom.

  • NiteWhite ACP to miętowy żel do stosowania w nocy (przez minimum 4 godziny), podczas snu, w wygodnej, dyskretnej i wykonanej indywidualnie dla danego Pacjenta nakładce.
  • DayWhite ACP przeznaczony jest do stosowania w ciągu dnia. Preparat powinien być stosowany dwa razy dziennie (np. rano i wieczorem) przez okres 30 minut. Podobnie jak NiteWhite ACP preparat powinien być stosowany w wykonanej indywidualnie nakładce.

NiteWhite ACP oraz DayWhite ACP to jedyne na rynku nakładkowe środki wybielające, które zawierają amorficzny fosforan wapnia (ACP) – formułę, która stała się złotym standardem we współczesnej stomatologii.

Badania kliniczne dowodzą, że amorficzny fosforan wapnia (ACP) posiada następujące właściwości:

  • odbudowuje szkliwo
  • zmniejsza nadwrażliwość
  • przywraca zębom połysk
  • zmniejsza ryzyko nawrotu przebarwień;

Dzięki formuleACP preparaty marki Philips to pierwsze i jedyne środki do nakładkowego wybielania zębów, które poza usuwaniem przebarwień odbudowują również Twoje szkliwo. To wielka przewaga w stosunku do innych dostępnych na rynku preparatów, które nie posiadają w swoim składzie tej formuły.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania ze świątecznej oferty na wybielanie zębów (zobacz: stomatologia ogólna)
 

 

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487