rejestracja@blumedica.pl

Ortopeda – kończyna górna / ręka

Ortopeda – kończyna górna / ręka

Ortopeda kończyna górna / ręka – Joanna Wałecka

 
Zapraszamy do skorzystania z konsultacji ortopedycznych, których udziela dr n. med. Joanna Wałecka – ortopeda specjalizujący się w leczeniu urazów kończyny górnej (ręki).

W gabinecie lekarskim Blumedica Poznań / Suchy Las zlokalizowanym w Galerii Sucholeskiej przy ul. Obornickiej 85 oprócz konsultacji ze specjalistą istnieje możliwość wykonania diagnostyki (badanie USG) oraz podania kwasu hialuronowego.

Ortopeda Joanna Wałecka specjalizuje się w kompleksowym leczeniu urazów ręki (kończyna górna). Obszarem szczególnych zainteresowań Pani Doktor jest leczenie zachowawcze oraz leczenie operacyjne schorzeń barku, łokcia oraz nadgarstka.

Pani Doktor Joanna Wałecka jest cenionym specjalistą. Swoje doświadczenie zdobywała na licznych kursach oraz stażach międzynarodowych. Na co dzień pracuje również w placówce Rehasport w Poznaniu.

Dr n. med. Joanna Wałecka – specjalizacje:

  • bóle barku, łokcia, nadgarstka, ręki, palców
  • urazy i złamania kończyny górnej
  • przeciążenie łokcia
  • niestabilność barku
  • urazy obojczyka, barku, łokcia , przedramienia, nadgarstka, ręki, palców

PRZEJDŹ DO: REJESTRACJA

ZADZWOŃ: 607 382 487

Joanna Wałecka – ortopeda kończyny górnej / ręki Poznań

 
Ortopeda Joanna Wałecka ukończyła studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalizuje się w schorzeniach kończyny górnej. Szczególne zainteresowania Pani Doktor koncentrują się na operacyjnych schorzeniach barku, łokcia i nadgarstka.

Dr n. med. Joanna Wałecka wykłada na międzynarodowych konferencjach Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Barki i Łokcia. Jest także najmłodszą stypendystką prestiżowego stypendium Secec Travelling Europe. Pracuje nad rozwojem wykorzystania osocza bogatopłytkowego w leczeniu schorzeń ortopedycznych. Przynależy do Europejskiego Towarzystwo Chirurgii Barku i Łokcia oraz Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia.

W 2019 roku ukończyła szkolenia specjalizacyjne z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Odbyła 10-miesięczny staż w Wielkiej Brytanii pod okiem prof. Ofera Levy’ego oraz 6-misięczny staż w szpitalu Mayo Clinic w Rochester w Minnesocie procując w departamencie ortopedii u cenionego ortopedy prof. Shawn’a O’driscoll’a.

Lekarz Joanna Wałecka jest nauczycielem akademickim Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w zakresie ortopedii kończyny górnej.

Zajmuję się leczeniem urazów i przeciążeń w obrębie kończyny górnej. Prowadzę leczenie u dzieci, jak i dorosłych. Mam doświadczenie w leczeniu wad wrodzonych w obrębi ręki, jak i całej kończyny górnej. Schorzenia w obrębie barku, łokcia, nadgarstka i palców potrafią utrudniać codzienne funkcjonowanie, jak np. bóle barku, bóle łokcia, osłabienie siły mięśniowej, ograniczenie ruchu, drętwienia palców i inne. Każdy pacjent jest indywidualnym przypadkiem, czasami wystarczy badanie kliniczne, a czasami celem dokładniejszej weryfikacji objawów wskazane jest wykonanie badanie USG, tomografii Komputerowej, rezonansu magnetycznego czy RTG. Każde z badań dodatkowych jest indywidualnie dobierane do objawów prezentowanych przez pacjenta – wyjaśnia ortopeda Joanna Wałecka z gabinetu Blumedica Suchy Las.

Kwas hialuronowy – ortopeda Poznań

 
W naszym gabinecie ortopedycznym istnieje możliwość podania kwasu hialuronowego.

W obrębie kończyny górnej kwas hialuronowy często podawany jest do barku, łokcia czy małych stawów w obrębie ręki w przypadku zmian zwyrodnieniowych. Szerokie zastosowanie znajduje w PRP. W mojej praktyce bardzo cenię sobie bliską współpracę z fizjoterapeutami, osteopatami oraz trenerami personalnymi – komentuje dr n. med. Joanna Wałecka.

Joanna Wałecka ortopeda kończyna górna poznań

Ortopeda kończyna górna – wizyty prywatne

 
dr n. med. Joanna Wałecka

Przyjmuje w: wtorki 14:00 – 17:00

Cennik usług w gabinecie ortopedycznym:

1. Konsultacja ortopedyczna 210 zł
2. Podanie kwasu hialuronowego od 230 zł

REJESTRACJA NA KONSULTACJĘ DO ORTOPEDY: TUTAJ

TELEFON: 607 382 487

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487