Radiolog Suchy Las

 

Radiolog, radiologia, USG piersi i węzłów chłonnych – Blumedica Suchy Las / Poznań

 
Lekarz radiolog to specjalista zajmujący się obrazowaniem ciała człowieka z wykorzystaniem promieniowania rentgenowskiego, pola magnetycznego oraz ultradźwięków.

W gabinecie lekarskim Blumedica Suchy Las oferujemy konsultacje z doświadczonym radiologiem. Współpracuje z nami dr Tomasz Prościński, który wykona dla Państwa badanie radiologiczne, a następnie zinterpretuje otrzymany obraz i przygotuje opis zdjęcia ze wszystkim spostrzeżeniami oraz wstępną diagnozą. Zapraszamy do kontaktu!
 

Rardiologia i ultrasonografia – zakres usług i cennik

 
Ultrasonografia (USG) to uznana metoda diagnostyczna wykorzystująca fale ultradźwiękowe do uzyskania obrazów przekrojów narządów wewnętrznych. W gabinecie Blumedica Suchy Las wykonujemy badania:

  • USG piersi – 130 zł
  • USG tarczycy – 130 zł
  • USG węzłów chłonnych – 130 zł

   

  Nasi specjaliści – radiolog Suchy Las

   
  Dr Tomasz Prościński radiolog Suchy LasDr Tomasz Prościński
  Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

  Ukończył staż specjalizacyjny z radiologii i diagnostyki obrazowej. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz specjalistą medycyny rodzinnej.

  Szczególnie interesuje się szerokim zastosowaniem badań ultrasonograficznych w diagnostyce. Wykonuje badania USG piersi, tarczycy, jamy brzusznej, układu naczyniowego oraz węzłów chłonnych. Brał udział w kursach doskonalących w zakresie USG gruczołów piersiowych, USG dopplerowskiego układu naczyniowego kończyn dolnych oraz tętnic szyjnych i kręgowych. W zakresie diagnostyki gruczołów piersiowych odbył staże w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu. Doskonalenie jego kwalifikacji jest procesem ciągłym, a wiedza z zakresu specjalizacji z medycyny rodzinnej pozwala mu lepiej interpretować wykonywane badania.

  Godziny przyjęć (wizyty prywatne):
  Wtorek (co dwa tygodnie) 13:00 – 20:00
   
  Przejdź do: KONTAKT
   

  Radiolog Suchy Las
  5 (100%) 3 votes

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487