rejestracja@blumedica.pl

Zabiegi NANOSOFT BOOSTERS

Innowacja w odmładzaniu. Rewitalizacja i regeneracja okolic oczu, szyi oraz wokół ust. Bezpieczeństwo i skuteczność iniekcji w delikatnych obszarach skóry. Gabinet medycyny estetycznej Blumedica w Poznaniu (Suchy Las) wprowadził do swojej oferty zabiegi NANOSOFT BOOSTER. Zapraszamy do konsultacji!

ZABIEGI NANOSOFT BOOSTERS – BLUMEDICA POZNAŃ

 
NANOSOFT BOOSTERS do okolic oczu, skóry szyi oraz dookoła ust to zabiegi estetyczne dla osób, które świadomie podchodzą do pielęgnacji swojej skóry i decydują się na zabiegi prewencyjne, aby opóźnić procesy starzenia się skóry.

NANOSOFT BOOSTERS rekomendujemy również pacjentom, u których w delikatnych okolicach twarzy – wokół oczu, na szyi oraz dookoła ust widoczne są oznaki starzenia.

Dzięki zastosowaniu mikroigieł nowa procedura FILLMED minimalizuje ryzyko powstawania siniaków oraz nie powoduje bólu jest więc również doskonałą metodą dla osób, które obawiają się dyskomfortu podczas zabiegu.
To również znakomite rozwiązanie dla osób, które w obszarach okolic oczu, ust lub szyi nie chcą korzystać z zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej lub innych preparatów wypełniających.

NANOSOFT BOOSTERS mogą być wykonywane oddzielnie lub stanowić integralną część protokołu opartego na procedurach wypełniających zmarszczki.

NANOSOFT BOOSTERS

 

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ ZABIEGI NANOSOFT BOOSTERS?

 • OKOLICE OCZU
  Wskazania: kurze łapki; drobne zmarszczki spowodowane suchością skóry lub jej starzeniem.
 • SKÓRA SZYI
  Wskazania: utrata jędrności i gęstości skóry szyi; drobne i średnie zmarszczki na szyi.
 • OKOLICE OCZU
  Wskazania: utrata jędrności skóry wokół ust; pionowe zmarszczki „palacza” wokół ust.

 

JAK PRZEBIEGA ZABIEG NANOSOFT BOOSTERS?

Wizytę rozpoczyna wywiad przeprowadzony przez wykwalifikowanego lekarza, który określa potrzeby skóry pacjenta oraz miejsca aplikacji preparatów. Podczas rozmowy ustalane są również oczekiwania pacjenta i późniejszy protokół zabiegów. Aby uzyskać optymalny efekt, lekarz może zalecić ponowne wykonanie zabiegu NANOSOFTTM BOOSTERS w odstępach co 2-3 tygodnie.

Sama procedura trwa zwykle do ok. 20 minut (w zależności od obszaru poddawanego zabiegowi) i polega na starannej aplikacji preparatu w wybrany obszar – okolice oczu, skórę szyi lub nad dookoła ust, przy pomocy specjalnie zaprojektowanych mikroigieł. Po zakończonym zabiegu lekarz może delikatnie rozmasować skórę.
 

CZY ZABIEGI SĄ BOLESNE?

NANOSOFT BOOSTERS są praktycznie bezbolesnymi zabiegami dzięki zastosowaniu niezwykle precyzyjnego urządzenia NANOSOFTTM, które zapewnia mniej inwazyjną iniekcję niż dotychczas.

JAKIE SĄ ZALECENIA POZABIEGOWE?

Badania kliniczne dowiodły, że preparat wykorzystywany podczas zabiegu NANOSOFT BOOSTERS jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę. Jak w przypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą zdarzyć się niewielkie i krótkotrwałe działania niepożądane, jak np. obrzęki w miejscu wstrzyknięcia. Ustępują one zwykle do 6 dni po zabiegu.

Przed iniekcją lekarz wykonujący zabieg szczegółowo omawia z pacjentem kwestie ewentualnych działań niepożądanych, warto jednak zaznaczyć, że bezpieczeństwo preparatu NCTF®135HA zostało potwierdzone w badaniach klinicznych i jest to jeden z nielicznych preparatów dopuszczonych do wstrzyknięć.

Dzięki technologii mikroigieł zastosowanych w urządzeniu NANOSOFT ryzyko pojawienia się siniaków zostało zminimalizowane. Po zabiegu lekarz może przyłożyć zimny okład w miejscu wstrzyknięcia, by zmniejszyć możliwość wystąpienia obrzęków i zaczerwienień.

W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium oraz wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury.
 

REZULTATY PO ZABIEGACH NANOSOFT BOOSTERS

Zabiegi NANOSOFT BOOSTERS zmniejszają powierzchowne zmarszczki wokół oczu, na szyi i dookoła ust oraz przywracają skórze w delikatnych obszarach odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. Skóra po zabiegach NANOSOFTTM BOOSTERS jest młodsza, gładsza, bardziej jędrna i rozświetlona.
 

JAKIE SĄ PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGÓW NANOSOFTTM BOOSTERS?

Każdy zabieg  odbywa się po wnikliwym wywiadzie przeprowadzonym przez lekarza. Przeciwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są:

 • ciąża;
 • alergia;
 • cukrzyca (niewyrównana);
 • stany zapalne skóry;
 • opryszczka;
 • terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry;
 • choroba nowotworowa.

Preparat NCTF®135HA wykorzystany podczas zabiegów NANOSOFTTM BOOSTERS to bezpieczna i skuteczna substancja, która jako jedna z nielicznych została dopuszczona do wstrzyknięć. Kompleks NCTF®135HA od FILLMED by Filorga zawiera kwas hialuronowy oraz ponad 50 składników rewitalizujących – witamin, aminokwasów, koenzymów, antyoksydantów oraz minerałów – aby głęboko odżywić, nawilżyć i rozświetlić skórę oraz wygładzić drobne zmarszczki.

Skóra w delikatnych obszarach twarzy, takich jak okolice oczu, szyja lub usta odzyskuje jędrność, gładkość, staje się bardziej nawilżona i rozświetlona.
 

SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO PREPARATÓW FILLMED BY FILORGA

Od 40 lat FILLMED BY FILORGA zajmuje wiodącą pozycję na rynku medycyny estetycznej. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom w terapiach przeciwstarzeniowych stosowanych przez najbardziej cenionych dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej, marka jest obecna w klinikach na całym świecie.

Formuły preparatów FILLMED BY FILORGA przygotowywane są w fabrykach w Europie, gdzie podlegają restrykcyjnemu monitoringowi produkcji zgodnie z międzynarodowymi standardami. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo ich stosowania regularnie przeprowadzane są kontrole jakości, a każda strzykawka podlega indywidualnemu przeglądowi.

Unikatowe badania oparte na ocenie klinicznej i pomiarze instrumentalnym potwierdziły wysoką skuteczność i tolerancję preparatów FILLMED BY FILORGA, które pozwalają na długotrwałe efekty.

 
Zapraszamy do konsultacji:

Gabinet medycyny estetycznej BLUMEDICA
Galeria Sucholeska 3 piętro
ul. Obornicka 85, 62-002 Suchy Las / Poznań
Telefon: 607 382 487

 

ZOBACZ WIĘCEJ: MEDYCYNA ESTETYCZNA – OFERTA

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487