rejestracja@blumedica.pl

Jubileusz 10-lecia gabinetów lekarskich Blumedica w Suchym Lesie


 
W tym roku celebrujemy jubileusz 10-lecia gabinetów lekarskich Blumedica w Suchym Lesie. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji. Zapraszamy do odwiedzin i wspólnego świętowania!

Drodzy Pacjenci, korzystając z okazji – w imieniu całego zespołu – pragniemy podziękować za to, że jesteście z nami oraz za zaufanie, którym nas obdarzacie każdego dnia.

Zapraszamy również do lektury wrześniowego wydania czasopisma „Sukces Po Poznańsku”, w którym znajdą Państwo wywiad z twórcami naszej placówki.

Wszystko zaczęło się od Anny i Wiesława Blumskich, lekarzy, którzy z niezwykłym oddaniem prowadzili osobne gabinety lekarskie. Ona – ceniony stomatolog, on – wybitny ginekolog. Z inicjatywy córki Kingi Blumskiej-Goślińskiej pewnego dnia połączyli siły. Tak powstał zespół gabinetów lekarskich Blumedica w Suchym Lesie, w którym otacza się opieką kobiety na każdym etapie ich życia. Rodzinny biznes wsparli: córka, ginekolożka – Marta Blumska-Janiak oraz syn – Aleksander Blumski, radca prawny. Wraz z menedżerką Malwiną Czyżewską stworzyli w Suchym Lesie klinikę na miarę XXI wieku.

10 lat Blumedica Suchy Las

BLUMEDICA przy ul. Obornickiej 85 to nowoczesny i wyposażony w wysokiej klasy sprzęt zespół gabinetów lekarskich z siedzibą w Suchym Lesie (budynek Galerii Sucholeskiej).

Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu: stomatologii, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej, ginekologii, ginekologii estetycznej, fizjoterapii uroginekologicznej, medycyny estetycznej, radiologii, endokrynologii i ortopedii. (NASZA OFERTA)

Naszym celem i ambicją jest profesjonalna opieka od momentu pierwszej wizyty, aż po wsparcie po zakończonym leczeniu. Zapraszamy!

PRZEJDŹ DO: KONTAKT / REJESTRACJA

blumedica poznański prestiż

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487