rejestracja@blumedica.pl

Ortodonta Suchy Las / Poznań

Ortodonta Suchy Las / Poznań

Ortodonta, gabinet ortodontyczny Suchy Las / Poznań – Blumedica

W gabinecie ortodontycznym Blumedica Suchy Las przy ulicy Obornickiej 85 (Galeria Sucholeska) oferujemy Państwu leczenie ortodontyczne, a więc likwidację wad zgryzu i nieprawidłowości zębowych przez doświadczonego lekarza ortodontę.

Leczeniem ortodontycznym naszych Pacjentów zajmuje się pani dr Katarzyna Brogowska, która już od wielu lat aktywnie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach z zakresu ortodoncji.

Odwiedzając gabinet ortodontyczny w Suchym Lesie, macie Państwo pewność, że traficie pod opiekę doświadczonego i życzliwego ortodonty. Dokładamy starań, aby Państwa leczenie przebiegało komfortowo, bezboleśnie i skutecznie. Lekarz ortodonta – przed rozpoczęciem leczenia dokładnie bada i analizuje problem występujący u danego Pacjenta, a następnie opracowuje szczegółowy i dedykowany plan leczenia.

Proponujemy leczenie aparatami stałymi, które mogą być metalowe lub estetyczne oraz aparatami zdejmowanymi, które dedykowane są młodszym pacjentom. W gabinecie ortodontycznym w Suchym Lesie stosujemy wyłącznie certyfikowane materiały sprawdzonych firm ortodontycznych.

Ortodonta Suchy Las (Galeria Sucholeska)

  • leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych
  • aparaty stałe (metalowe lub estetyczne)
  • aparaty ruchome i zdejmowane
  • szyny relaksacyjne
  • aparaty do poszerzenia szczęki i dystylizacji trzonowców
  • korektory zgryzu
  • leczenie ortodontyczne przezroczystymi nakładkami
  • aparat nakładkowy ORTHOCAPS

Katarzyna Brogowska – ortodonta

Dr Katarzyna Brogowska jest absolwentką studiów medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W 2016 roku ukończyła 3-letnie studia na Uniwersytecie Danube University Krems w Austrii uzyskując tytuł Master of Science in Orthodontics (MSc.).

W 2018 roku ukończyła 2-letni praktyczno-teoretyczny kurs we Włoszech Mirabella Orthodontic Program prowadzony przez światowej sławy ortodontów dr Davide Mirabelle, prof. Luca Lombardo oraz dr Enzo Pasciuti.

Dr Katarzyna Brogowska interesuje się nowoczesną ortodoncją. Regularnie uczestnicy w kursach, sympozjach i konferencjach branżowych na terenie kraju, jak i za granicą prowadzonych przez wybitnych specjalistów takich jak: prof dr Dieter Müßig,  dr Marco Rosa, dr Thomas Pitts, dr Flavia Artese, prof Paolo Manzo.

Jako ortodonta ceni sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta, a wzajemne zrozumienie uważa za podstawę owocnej współpracy między lekarzem i pacjentem.  Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i osób dorosłych zarówno aparatami stałymi, jak i ruchomymi.

ZOBACZ CENNIK USŁUG ORTODONTYCZNYCH

REJESTRACJA

katarzyna brogowska ortodonta
ortodonta suchy las

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487