Ortodonta Suchy Las / Poznań

 

Ortodonta, gabinet ortodontyczny Suchy Las / Poznań – Blumedica

 
W gabinecie ortodontycznym Blumedica Suchy Las przy ulicy Obornickiej 85 (Galeria Sucholeska) oferujemy Państwu leczenie ortodontyczne, a więc likwidację wad zgryzu i nieprawidłowości zębowych przez doświadczonego lekarza ortodontę.

Leczeniem ortodontycznym naszych Pacjentów zajmuje się pani dr Małgorzata Jarczyńska-Kseń, która jako członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego już od wielu lat aktywnie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach z zakresu ortodoncji.

Lekarz ortodonta – przed rozpoczęciem leczenia dokładnie bada i analizuje problem występujący u danego Pacjenta, a następnie opracowuje szczegółowy i dedykowany plan leczenia. Odwiedzając nasz gabinet w Suchym Lesie, macie Państwo pewność, że traficie pod opiekę doświadczonego i życzliwego ortodonty. Dokładamy starań, aby Państwa leczenie przebiegało komfortowo, bezboleśnie i skutecznie.

Proponujemy leczenie aparatami stałymi, które mogą być metalowe lub estetyczne oraz aparatami zdejmowanymi, które dedykowane są młodszym pacjentom. W naszym gabinecie ortodontycznym w Suchym Lesie stosujemy wyłącznie certyfikowane materiały sprawdzonych firm ortodontycznych

Ponadto stosujemy wiele dodatkowych aparatów między innymi do poszerzania szczęki, do dystalizacji trzonowców lub tzw. korektory zgryzu np. Power Scope®, Carriere Motion®. W naszej ofercie znajdą Państwo również leczenie ortodontyczne przezroczystymi nakładkami.

Ortodonta Suchy Las / Poznań – OFERUJEMY:

  • leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych
  • aparaty stałe (metalowe lub estetyczne)
  • aparaty ruchome i zdejmowane
  • szyny relaksacyjne
  • aparaty do poszerzenia szczęki i dystylizacji trzonowców
  • korektory zgryzu
  • leczenie ortodontyczne przezroczystymi nakładkami

 

Ortodonta Suchy Las (Galeria Sucholeska) – nasi specjaliści

 
ortodonta Suchy LasDr Małgorzata Jarczyńska – Kseń
Lekarz ortodonta

Pracuje jako stomatolog od 2003 roku. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Od kilku lat regularnie uczestniczy w kursach ortodontycznych i jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Pozytywne efekty jej pracy motywują ją do dalszego działania, cieszy się gdy pacjenci wracają zadowoleni.

Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci oraz dorosłych.

Godziny przyjęć:
Poniedziałek / Środa 9:00 – 15:00 (co dwa tygodnie)

ZOBACZ CENNIK USŁUG

REJESTRACJA
 

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487