Stomatolog Suchy Las

Stomatolog, dentysta Suchy Las – Blumedica

 
Zespół gabinetów lekarskich Blumedica zlokalizowany w Suchym Lesie (Galeria Sucholeska, ul. Obornicka 85) oferuje pełen zakres usług stomatologicznych, dentystycznych, ortodontycznych, endodontycznych, protetycznych oraz świadczenia z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. Wykonujemy na miejscu RTG zębów.

Jeżeli zależy Tobie, aby o stan Twoich zębów zadbał doświadczony stomatolog, to wybór naszego gabinetu jest jak najbardziej właściwy. W gabinecie stomatologicznym Blumedica Suchy Las wykwalifikowany specjalista szybko i trafnie zdiagnozuje przyczynę dolegliwości oraz zaproponuje odpowiednie leczenie.

Doświadczony i dobry dentysta w Suchym Lesie? Spełnimy Twoje oczekiwania!
 

Gabinet stomatologiczny Suchy Las

 
Nasz gabinet stomatologiczny wyposażony jest w nowoczesny oraz profesjonalny sprzęt wysokiej klasy. Usługi stomatologiczne przeprowadzamy z dbałością o najwyższy komfort naszych Pacjentów. Posiadamy radiowizjografię punktową (rtg), kamerę wewnątrzustną oraz wysokiej klasy lampę wybielającą Philips ZOOM (wybielanie zębów)

Doskonale rozumiemy, że dobry dentysta musi posiadać nie tylko umiejętności i doświadczenie z zakresu stomatologii, ale również empatię, otwartość i życzliwość. Współpracujemy ze specjalistami, którzy cenią sobie miłą atmosferę podczas wizyt w gabinecie oraz dbają o komfort psychiczny pacjenta na fotelu stomatologicznym. Zaufaj nam!

Zespół Blumedica tworzą wykwalifikowani specjaliści z zakresu stomatologii, protetyki, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz doświadczona kadra dentystyczna zapewniająca usługi na najwyższym poziomie. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach, szkoleniach i kongresach stomatologicznych. Wyznajemy zasadę: lepiej zapobiegać niż leczyć!

Przy wyborze gabinetu stomatologicznego pacjent powinien kierować się przede wszystkim swoim bezpieczeństwem. Przed dokonaniem rezerwacji u dentysty, warto sprawdzić kompetencje pracujących lekarzy oraz zwrócić uwagę na ich wykształcenie (w tym zdobyte certyfikaty). Niezwykle istotne jest także przyjrzenie się warunkom higienicznym panującym w danej placówce. Dobry gabinet stomatologiczny to miejsce, które cieszy się nienaganną opinią wśród pacjentów. Przed rezerwacją wizyty u dentysty warto poczytać w Internecie komentarze innych osób na temat wybranej placówki stomatologicznej – wyjaśnia Anna Nowakowska – lekarz dentysta z gabinetu Blumedica.

ZOBACZ CENNIK USŁUG
 


BLUMEDICA: DENTYSTA / STOMATOLOG SUCHY LAS
Galeria Sucholeska III piętro
ul. Obornicka 85 62-002 Suchy Las (Poznań)
telefon kom. +48 607 382 487
[email protected]


 

Stomatolog Suchy Las – zakres usług:

 

1. STOMATOLOGIA OGÓLNA

 

 • stomatologia zachowawcza
 • profilaktyka próchnicy
 • stomatologia dziecięca
 • endodoncja – nowoczesne metody wypełniania kanałów korzeniowych specjalistycznym urządzeniem ENDO MASTER
 • protetyka
 • wybielanie zębów – najnowszej generacji lampą Philips ZOOM zapewniającą bezbolesne profesjonalne wybielanie
 • wybielanie nakładkowe zębów
 • pakiety higienizacyjne (scaling + piaskowanie + fluoryzacja)
 • RTG zębów
 • licówki

 

2. CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

 

 • implanty zębów
 • chirurgiczne usuwanie ósemek
 • usuwanie zębów zatrzymanych
 • resekcja wierzchołka zęba
 • laserowe podcięcie wędzidełka
 • augmentacja kości
 • podniesienia dna zatoki szczękowej
 • plastyka połączenia ustno-zatokowego

 

3. ORTODONTA

 

 • leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych
 • aparaty ortodontyczne stałe
 • aparaty ruchome
 • szyny relaksacyjne

 

4. STOMATOLOG DZIECIĘCY

 

 • przeglądy stomatologiczne dla dzieci
 • wizyty adaptacyjne
 • życzliwa i przyjazna atmosfera
 • profilaktyka i edukacja

 

Dentysta Suchy Las – nasi specjaliści:

 
stomatolog Suchy LasDr Anna Blumska
Specjalista stomatologii ogólnej

Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Następnie uzyskała specjalizację z zakresu stomatologii ogólnej.

Posiada ponad 35-letnie doświadczenie w pracy zawodowej prowadząc prywatną praktykę, pracując w poradniach stomatologicznych, i w szkole podstawowej jako lekarz stomatolog.

Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu zachowawczym oraz protetyce. Pozytywne efekty pracy motywują ją do dalszego działania, cieszy się gdy pacjenci wracają zadowoleni.

Godziny przyjęć (wizyty prywatne):
Środa 14:00 – 20:00
Piątek 08:00-14:00

 
 

dentysta Suchy Las

Dr Agata Bąkowska
Lekarz stomatolog

W 2009 roku ukończyła studia na Wydziale Stomatologii Uniwersytetu Medycznego  w Poznaniu uzyskując dyplom lekarza dentysty.

Odbyła liczne kursy z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki i endodoncji. Zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym. W swojej pracy kładzie nacisk na jakość i estetykę.

Cieszy się sympatią najmłodszych pacjentów. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej.

Godziny przyjęć (wizyty prywatne):
Poniedziałek 8:30 – 14:00
Wtorek 14:00 – 20:00
Środa 8:30 – 14:00

 
 

Dobrochna Ostachowska stomatolog Suchy Las

Dr Dobrochna Ostachowska
Lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe. Zajmuje się leczeniem stomatologicznym pacjentów dorosłych i dzieci.

Uznanie pacjentów przyniosło jej nagrodę Eskulap 2011 dla Najlepszego Stomatologa Regionu Leszczyńskiego. Cały czas poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach stomatologicznych.

Pani stomatolog Dobrochna Ostachowska specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii i protetyce. Pacjenci doceniają ją za dokładność oraz delikatność.

Godziny przyjęć (wizyty prywatne):
Poniedziałek 14:00 – 20:00

 
 

Dr Anna Nowakowska stomatolog
Dr Anna Nowakowska
Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracuje jako lekarz dentysta od 2012 roku.

W pracy najważniejsze są dla niej zadowolenie i zdrowy uśmiech każdego pacjenta. Pasjonuje ją stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca i endodoncja. Nieustannie poszerza swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach.

Pani stomatolog Anna Nowakowska jest cierpliwa, dokładna i uśmiechnięta. To sprawia, że pacjenci
czują się w jej rękach bezpiecznie i komfortowo.

Godziny przyjęć (wizyty prywatne):
Wtorek 08:00 – 13:00
Piątek 15:00 – 19:00
 

chirurgia stomatologiczna
Dr Maciej Okła
Chirurg stomatologiczny

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracuje z pasją, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje poprzez udział w rozmaitych kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii, implantoprotetyki i implantologii.

Specjalizuje się w leczeniu chorób stawów skroniowo-żuchwowych. Zamiłowanie do chirurgii skłoniło go do rozpoczęcia pracy jako rezydent w szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego UM w Poznaniu na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej, gdzie przygotowuje się do zdobycia specjalizacji.

Specjalizuje się w zakresie implantologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.

Godziny przyjęć (wizyty prywatne):
Piątek 15:30 – 20:00
 
 
 
usługi stomatologiczne i dentystyczne - specjaliściDr Małgorzata Jarczyńska – Kseń
Lekarz ortodonta

Pracuje jako stomatolog od 2003 roku. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Od kilku lat regularnie uczestniczy w kursach ortodontycznych i jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Pozytywne efekty jej pracy motywują ją do dalszego działania, cieszy się gdy pacjenci wracają zadowoleni.

Zajmuje się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci oraz dorosłych.

Godziny przyjęć (wizyty prywatne):
Poniedziałek / Środa 9:00 – 15:00 (co dwa tygodnie)
 
 
 
 
 
REJESTRACJA WIZYTY
 

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487