O nas

BLUMEDICA to nowoczesny i wyposażony w wysokiej klasy sprzęt zespół gabinetów ginekologiczno-stomatologicznych z siedzibą w Suchym Lesie. Naszym celem i ambicją jest profesjonalna opieka nad Pacjentem od momentu pierwszej wizyty w naszych gabinetach, aż po wsparcie po zakończonym leczeniu. Postępowanie medyczne, które świadczymy naszym Pacjentom oparte jest o najnowsze standardy oraz wysoki profesjonalizm lekarzy współpracujących z naszą kliniką. Do procesu leczenia podchodzimy kompleksowo, szczegółowo planując jego poszczególne etapy już podczas pierwszej wizyty.

Nasi specjaliści przedstawią Państwu różne możliwości rozwiązania problemu zdrowotnego i szczegółowo omówią plan leczenia. Nasz personel chętnie odpowie na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Każdy przypadek traktujemy zawsze indywidualnie. Zadowolenie i efekt zdrowotny Pacjenta są dla nas najważniejsze.

Zespół BLUMEDICA tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści oraz kadra zapewniająca usługi na najwyższym poziomie. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach, szkoleniach i kongresach naukowych. Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa poprzez stosowanie wysokich norm kontroli czystości, sterylizacji narzędzi oraz dezynfekcji.

Bardzo ważna jest dla nas atmosfera panująca w gabinetach BLUMEDICA, dlatego każdemu pacjentowi zapewniamy przyjazną i serdeczną opiekę, a komfortowo urządzone wnętrza kliniki pomogą umilić Państwu czas spędzony w gabinecie czy poczekalni.

Dzień przed umówioną wizytą nasz personel przypomni Państwu o wizycie, a w stosownym czasie również o zalecanych wizytach kontrolnych.

Posiadamy kontrakt z NFZ w zakresie wybranych usług ginekologicznych.
 
UMÓW WIZYTĘ 
 
CENNIK USŁUG 
 
 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

 

 


ginokologia blumedica