rejestracja@blumedica.pl

O nas

O nas

BLUMEDICA SUCHY LAS to nowoczesny i wyposażony w wysokiej klasy sprzęt zespół gabinetów lekarskich z siedzibą w Suchym Lesie. Naszym celem i ambicją jest profesjonalna opieka nad Pacjentem od momentu pierwszej wizyty w naszych progach, aż po wsparcie po zakończonym leczeniu. Postępowanie medyczne, które świadczymy chorym oparte jest o najnowsze standardy oraz wysoki profesjonalizm lekarzy współpracujących z naszą kliniką. Do procesu leczenia podchodzimy kompleksowo, szczegółowo planując jego poszczególne etapy już podczas pierwszej wizyty. Dysponujemy nowoczesną aparaturą i sprzętem medycznym wysokiej klasy.

Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu: stomatologii, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej, ginekologii, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej, radiologii (USG), endokrynologii, ortopedii (również dziecięcej), fizjoterapii uroginekologicznej oraz dietetyki.

Nasi specjaliści przedstawią Państwu różne możliwości rozwiązania problemu zdrowotnego, szczegółowo omówią plan leczenia oraz odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie. Zadowolenie i efekt zdrowotny Pacjenta są dla nas najważniejsze!

Zespół gabinetów lekarskich Blumedica Poznań / Suchy Las tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści oraz kadra zapewniająca usługi na najwyższym poziomie. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach, szkoleniach i kongresach naukowych. Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa poprzez stosowanie wysokich norm kontroli czystości, sterylizacji narzędzi oraz dezynfekcji.

Bardzo ważna jest dla nas atmosfera panująca w naszych gabinetach, dlatego każdemu Pacjentowi zapewniamy przyjazną i serdeczną opiekę, a komfortowo urządzone wnętrza kliniki pomogą umilić Państwu czas spędzony w gabinecie czy poczekalni.

Dzień przed umówioną wizytą nasz personel przypomni Państwu o wizycie za pośrednictwem wiadomośc SMS, a w stosownym czasie – również o zalecanych wizytach kontrolnych.

Posiadamy kontrakt z NFZ w zakresie wybranych usług ginekologicznych.

UMÓW WIZYTĘ 

CENNIK USŁUG 

NASZA OFERTA I SPECJALIZACJE 
 

W 2019 roku zespół gabinetów lekarskich Blumedica Poznań / Suchy Las zdobył II miejsce w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego Hipokrates 2019 w kategorii Przychodnia/Gabinet Roku w województwie Wielkopolskim.

 

gabinet lekarski suchy las
 


ginokologia blumedica</