rejestracja@blumedica.pl

Labioplastyka laserowa – korekta warg sromowych

Labioplastyka laserowa Poznań

 
Zabiegi laserowe stosowane w ginekologii estetycznej cieszą się rosnącą popularnością wśród kobiet. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami oraz wyposażeniu w najnowocześniejszą aparaturę gabinet Blumedica cieszy się popularnością wśród Pacjentek z Poznania oraz całego regionu. Zabiegiem z zakresu ginekologii estetyczno-terapeutycznej w którym specjalizujemy się jest labioplastyka laserem warg sromowych.

Centrum medyczne Blumedica Suchy Las / Poznań oferuje Pacjentkom korektę zmniejszanie warg sromowych za pomocą lasera najnowszej generacji. Labioplastyka laserowa warg sromowych dedykowana jest kobietom, które pragną podnieść jakość życia poprzez poprawę funkcjonalności i wyglądu warg sromowych (przerost lub asymetria) oraz odczuwają dyskomfort związany z ich rozmiarem (operacja warg sromowych mająca na celu ich zmniejszenie i korektę).

Zachęcamy do skorzystania z konsultacji wstępnej do zabiegu labioplastyki laserowej w klinice Blumedica przy ul. Obornickiej 85.

Labioplastyka na raty? Informujemy, że zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej (w tym labioplastyka) w Blumedica mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. System MediRaty to przystępne narzędzie finansowania usług medycznych. Zapraszamy do kontaktu.

Niekwestionowanym atutem naszego gabinetu jest najnowocześniejsza aparatura oraz doświadczenie operatorów wykonujących labioplastykę. Z usług gabinetu ginekologii estetycznej Blumedica korzystają Pacjentki nie tylko z miasta Poznań, ale i całego województwa Wielkopolskiego. Zabiegi wykonują:

 • lek. Marta Blumska-Janiak – specjalistka położnictwa i ginekologii, ginekologia estetyczna, plastyczna i rekonstrukcyjna. Członkini Zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Członkini Senior i wykładowczyni ESAG (Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej).
 • dr n. med. Katarzyna Ożegowska – specjalista Położnictwa i Ginekologii w Klinice Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Polnej w Poznaniu oraz członek European Society of Aesthetic Gynecology (E.S.A.G).

PRZEJDŹ DO: KONTAKT

Labioplastyka – na czy polega zabieg?

 
Labioplastyka warg sromowych wykonywana jest w naszym gabinecie pomocą lasera Beladona CO2 najnowszej generacji (poniżej zdjęcie). W Poznaniu znajduje się zaledwie kilka urządzeń tej klasy stosowanych w ginekologii estetycznej. Główną zaletą lasera jest jego bezpieczeństwo, duża precyzja oraz mniejsza inwazyjność zabiegu.

Operacja warg sromowych (potocznie: plastyka warg sromowych lub zmniejszanie warg sromowych) za pomocą lasera – w porównaniu do tradycyjnego zabiegu chirurgicznego wykonywanego przy użyciu skalpela – jest mniej krwawa, znacznie bardziej komfortowa dla Pacjentki, cechuje się mniejszą bolesnością, opuchlizną oraz skraca czas rekonwalescencji. Labioplastyka laserem CO2 Beladona zmniejsza ryzyko powstania blizn pooperacyjnych i skraca czas gojenia.

Zabieg labioplastyki wykonuje się w znieczuleniu miejscowym i w pozycji ginekologicznej. Procedura trwa 60-120 minut i kończy się założeniem kilku rozpuszczalnych szwów. Po zabiegu Pacjentka odpoczywa około 2 godzin, a przez kolejne 7 dni zaleca się prowadzić oszczędzający tryb życia oraz 4-6 tygodni abstynencji seksualnej.

labioplastyka poznań laser

Labioplastyka laserowa warg sromowych – gabinet Blumedica Suchy Las – Poznań

 

Korekta i zmniejszanie warg sromowych – wskazania

 

 Główne wskazania do zabiegu modelowania warg sromowych za pomocą lasera (labioplastyki) obejmują:
 • przerost lub asymetria warg sromowych mniejszych
 • trudności z utrzymaniem higieny okolic intymnych
 • zmniejszenie i plastyka warg sromowych większych i mniejszych
 • dyskomfort podczas kontaktów intymnych związany z rozmiarem i wyglądem warg
 • noszenie dopasowanego ubrania jest przyczyną nawracających dolegliwości zapalnych, podrażnień i bólu związanego z noszeniem dopasowanego ubrania i bielizny
 • problem natury estetycznej

 

Zabieg labioplastyki w Poznaniu – specjaliści

 
Operatorami wykonującymi zabieg labioplastyki w naszym gabinecie są lek. Marta Blumska-Janiak oraz dr n. med. Katarzyna Ożegowska.

lek. Marta Blumska-Janiak
Marta Blumska Janiak labioplastyka poznań

Specjalistka położnictwa i ginekologii, doświadczony ginekolog estetyczny i plastyczny. Dr Marta Blumska-Janiak jako jedna z pierwszych w Polsce przeprowadziła innowacyjny zabieg labioplastyki laserowej warg sromowych mniejszych. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Na co dzień pracuje w Szpitalu im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem kobiet w zakresie ginekologii i położnictwa oraz wykonuje zabieg ginekologiczne.

Doktor Blumska-Janiak jest wykładowcą Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, a także współtwórcą FemiClinic w Warszawie.
 
 
 
 

dr n. med. Katarzyna Ożegowska

Katarzyna Ożegowska labioplastyka ginekologSpecjalista Położnictwa i Ginekologii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracuje jako asystent w Klinice Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy ul. Polnej.

W 2016 roku obroniła pracę doktorską związaną z tematyką zaburzeń metabolicznych wikłających zespół policystycznych jajników. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników(PTGiP), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) oraz European Society of Aesthetic Gynecology (E.S.A.G).

Do głównych zainteresowań Pani Doktor należą leczenie operacyjne w ginekologii, w tym w szczególności zabiegi endoskopowe, diagnostyka i leczenie niepłodności, zaburzenia endokrynologiczne i metaboliczne u kobiet oraz labioplastyka warg sromowych.

Dr n. med. Katarzyna Ożegowska poza pracą kliniczną jest nauczycielem akademickim i prowadzi zajęcia z zakresu Położnictwa i Ginekologii ze studentami Wydziału Lekarskiego UM w Poznaniu. Autorka publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych.  Uczestniczy aktywnie w kursach specjalistycznych i konferencjach naukowych poświęconych problematyce ginekologii, położnictwa i endokrynologii.

Labioplastyka w Polsce – gdzie wykonać zabieg

 
Jesteśmy dumni, że z usług naszej Kliniki ginekologii estetycznej korzystają Pacjentki z Polski, ale również innych Państw. Zabieg laserowej labioplastyki można wykonać w wielu miastach w Polsce, ale to właśnie w gabinecie Blumedica Poznań mogą Państwo liczyć na opiekę doświadczonych i życzliwych specjalistów, atrakcyjne ceny oraz bardzo komfortowe warunki.

Regularnie otrzymujemy od Pań mieszkających za granicą naszego kraju zapytania dotyczące możliwości wykonania zabiegu labioplastyki w Polsce. Laserową korektę warg sromowych wykonywaliśmy już m.in. u Pacjentek mieszkających na co dzień w Londynie, Berlinie czy Paryżu.

Czy warto wykonać labioplastykę w Polsce? Głównym atutem takiego rozwiązania jest niższy koszt zabiegu w Polsce w porównaniu do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej w Europie Zachodniej.

Zapraszamy Pacjentki zainteresowane operacją i plastyką warg sromowych w Polsce do kontaktu mailowego – chętnie odpowiedzmy na Państwa pytania i pomożemy w organizacji pobytu w Polsce. Nasi pracownicy i lekarze znają język angielski. ( rejestracja@blumedica.pl )

Labioplastyka krocza Poznań – cena i na raty

 
Szacunkowa cena zabiegu laserowej labioplastyki warg sromowych ustalana jest indywidualnie z Pacjentką zakwalifikowaną do procedury.

 • Przybliżony koszt labioplastyki w gabinecie Blumedica Suchy Las / Poznań: 4800,00 – 5700,00 zł
 • Labioplastyka jednostronna: 3900,00 zł
 • Labioplastyka z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyka): 5500,00 – 7100,00 zł
 • Labioplastyka z plastyką krocza: 6800,00 – 7100,00 zł
 • Labioplastyka z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyką) i plastyką krocza: 6500,00 – 7600,00 zł
 • Plastyka warg sromowych większych – labiomajoroplastyka: 3200,00 zł
 • Labioplastyka – korekta po zabiegu wykonanym poza BLUMEDICA 5200,00 zł

Zabieg labioplastyki w naszej klinice może być zrealizowany bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacony na raty. System MediRaty to przystępne narzędzie finansowania usług medycznych.

Termin zabiegu labioplastyki warg sromowych za pomocą lasera ustalany jest indywidualnie.

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA – PLASTYKA

 • Plastyka krocza: 3200,00 zł
 • Plastyka tylnej ściany pochwy: 3900,00 zł
 • Plastyka krocza i tylnej ściany pochwy: 5100,00 zł
 • Plastyka napletka łechtaczki (hoodoplastyka): od 2800,00 zł
 • Hoodoplastyka – korekta po zabiegu wykonanym poza BLUMEDICA 2800,00 zł

Zachęcamy do kontaktu oraz skorzystania z konsultacji wstępnej do zabiegu z lekarzem – specjalistą z zakresu ginekologii estetycznej.

labioplastyka laserowa Poznań zabieg

Dr n. med. Katarzyna Ożegowska oraz lek. Marta Blumska-Janiak – ekspertki z zakresu ginekologii estetycznej, które wykonują zabieg labioplastyki laserowej w gabinecie Blumedica Suchy Las / Poznań.

 


Labioplastyka laserowa Poznań
GABINET BLUMEDICA – GINEKOLOGIA ESTETYCZNA
Galeria Sucholeska, III piętro
ul. Obornicka 85, 62-002 Suchy Las (Poznań)
telefon kom. +48 607 382 487
rejestracja@blumedica.pl

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487