rejestracja@blumedica.pl

Labioplastyka laserowa – korekta warg sromowych

Labioplastyka laserowa Poznań

Zabiegi laserowe stosowane w ginekologii estetycznej cechują się rosnącą popularnością wśród kobiet. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami oraz wyposażeniu w najnowocześniejszą aparaturę Centrum ginekologii estetycznej Blumedica Suchy Las przy ul. Obornickiej 85 cieszy się popularnością wśród Pacjentek z Poznania, ale i całego województwa. Zabiegiem z zakresu ginekologii estetyczno-terapeutycznej w którym specjalizujemy się nasi lekarze jest labioplastyka warg sromowych za pomocą lasera.

Centrum medyczne Blumedica Suchy Las / Poznań oferuje Pacjentkom korektę i zmniejszanie warg sromowych za pomocą lasera najnowszej generacji. Labioplastyka laserowa warg sromowych mniejszych dedykowana jest kobietom, które pragną podnieść jakość życia poprzez poprawę funkcjonalności i wyglądu warg sromowych (przerost lub asymetria) oraz odczuwają dyskomfort związany z ich rozmiarem (plastyka warg sromowych ma na celu ich zmniejszenie i korektę).

Zachęcamy do skorzystania z konsultacji wstępnej do zabiegu labioplastyki laserowej w klinice Blumedica przy ul. Obornickiej 85.

KONTAKT I INFORMACJE: 607 382 487

Niekwestionowanym atutem naszego gabinetu jest najnowocześniejsza aparatura oraz doświadczenie operatorów wykonujących labioplastykę. Z usług gabinetu ginekologii estetycznej Blumedica korzystają Pacjentki nie tylko z miasta Poznań, ale i całego województwa Wielkopolskiego.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej wykonują:

 • lek. Marta Blumska-Janiak – specjalistka położnictwa i ginekologii, ginekologia estetyczna, plastyczna i rekonstrukcyjna. Członkini Zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Członkini Senior i wykładowczyni ESAG (Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej).
 • dr hab. n. med. Katarzyna Ożegowska – specjalista Położnictwa i Ginekologii w Klinice Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Polnej w Poznaniu oraz członek European Society of Aesthetic Gynecology (E.S.A.G). Autorka publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych.

PRZEJDŹ DO: KONTAKT

Labioplastyka – na czym polega zabieg?

Labioplastyka warg sromowych wykonywana jest w naszym gabinecie pomocą lasera frakcyjnego Beladona CO2 najnowszej generacji (poniżej zdjęcie). W Poznaniu znajduje się zaledwie kilka urządzeń tej klasy stosowanych w ginekologii estetycznej. Główną zaletą lasera jest jego bezpieczeństwo, duża precyzja oraz mniejsza inwazyjność zabiegu.

Labioplastyka polega na chirurgicznej korekcie warg sromowych mniejszych, aby uzyskać pożądany efekt estetyczny lub funkcjonalny.

Operacja warg sromowych (potocznie: plastyka warg sromowych lub zmniejszanie warg sromowych) za pomocą lasera – w porównaniu do tradycyjnego zabiegu chirurgicznego wykonywanego przy użyciu skalpela – jest mniej krwawa, znacznie bardziej komfortowa dla Pacjentki, cechuje się mniejszą bolesnością, opuchlizną oraz skraca czas rekonwalescencji. Labioplastyka laserem CO2 Beladona zmniejsza ryzyko powstania blizn pooperacyjnych i skraca czas gojenia.

Zabieg labioplastyki wykonuje się w znieczuleniu miejscowym i w pozycji ginekologicznej. Procedura trwa 60-120 minut i kończy się założeniem kilku rozpuszczalnych szwów. Po zabiegu Pacjentka odpoczywa około 2 godzin, a przez kolejne 7 dni zaleca się prowadzić oszczędzający tryb życia oraz 4-6 tygodni abstynencji seksualnej.

Labioplastyka to jedna z najczęstszych operacji przeprowadzanych w ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej.

Zabieg wykonujemy kobietom w każdym wieku, począwszy od 18 roku życia. Do wykonania zabiegu wymagana jest tzw. konsultacja kwalifikująca połączona z badaniem i rozmową ze specjalistą.

labioplastyka poznań laser

Korekta i zmniejszanie warg sromowych – wskazania do labioplastyki

Główne wskazania do zabiegu modelowania warg sromowych za pomocą lasera (labioplastyki) obejmują:

 • przerost lub asymetria warg sromowych mniejszych
 • trudności z utrzymaniem higieny okolic intymnych
 • zmniejszenie i plastyka warg sromowych większych i mniejszych celem zlikwidowania trudności przy uprawianiu sportu
 • dyskomfort podczas kontaktów intymnych związany z rozmiarem i wyglądem warg
 • noszenie dopasowanego ubrania jest przyczyną nawracających dolegliwości zapalnych, podrażnień i bólu związanego z noszeniem dopasowanego ubrania i bielizny
 • względu estetyczne i psychologiczny brak akceptacji wyglądu warg sromowych

Zabieg labioplastyki polega na laserowej korekcie warg sromowych mniejszych w celu uzyskania pożądanego efektu estetycznego i funkcjonalnego. Większość pacjentek decyduje się na zabieg w związku z trudnościami w uprawianiu sportu np. podczas jazdy na rowerze, z powodu bólu przy współżyciu lub dyskomfortu podczas noszenia bielizny czy kostiumu kąpielowego – wyjaśnia dr. hab. n. med. Katarzyna Ożegowska, specjalista położnictwa i ginekologii, wykonująca zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Zabieg labioplastyki w Poznaniu – polecani specjaliści

Operatorami wykonującymi zabieg labioplastyki w naszym gabinecie są lek. Marta Blumska-Janiak oraz dr hab. n. med. Katarzyna Ożegowska. Obie specjalistki zajmują się ginekologią plastyczną, estetyczną oraz rekonstrukcyjną i odnoszą w tym obszarze bardzo satysfakcjonujące dla Pacjentek rezultaty.

lek. Marta Blumska – Janiak

Specjalistka położnictwa i ginekologii, doświadczony ginekolog estetyczny i plastyczny. Marta Blumska-Janiak jako jedna z pierwszych w Polsce przeprowadziła innowacyjny zabieg labioplastyki laserowej warg sromowych mniejszych.

Marta Blumska-Janiak specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej i rekonstrukcyjnej.
Na co dzień pracuje w Szpitalu im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem kobiet w zakresie ginekologii i położnictwa oraz wykonuje zabiegi ginekologiczne.

Doktor Blumska-Janiak jest wykładowcą Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, a także współtwórcą FemiClinic w Warszawie.

Marta Blumska Janiak labioplastyka poznań

dr hab. n. med. Katarzyna Ożegowska

Specjalista Położnictwa i Ginekologii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracuje jako asystent w Klinice Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy ul. Polnej.

Katarzyna Ożegowska obroniła w 2016 roku pracę doktorską związaną z tematyką zaburzeń metabolicznych wikłających zespół policystycznych jajników. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) oraz European Society of Aesthetic Gynecology (E.S.A.G).

Do głównych zainteresowań Pani Doktor należą leczenie operacyjne w ginekologii, w tym w szczególności zabiegi endoskopowe, diagnostyka i leczenie niepłodności, zaburzenia endokrynologiczne i metaboliczne u kobiet oraz labioplastyka warg sromowych.

W 2021 roku za serię publikacji dotyczących zespołu policystycznych jajników i chorób metabolicznych otrzymała tytuł doktora habilitowanego.

Dr n. med. Katarzyna Ożegowska poza pracą kliniczną jest nauczycielem akademickim i prowadzi zajęcia z zakresu Położnictwa i Ginekologii ze studentami Wydziału Lekarskiego UM w Poznaniu. Autorka publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych. Uczestniczy aktywnie w kursach specjalistycznych i konferencjach naukowych poświęconych problematyce ginekologii, położnictwa, endokrynologii i medycyny estetycznej.

Katarzyna Ożegowska labioplastyka ginekolog

Labioplastyka w Polsce – gdzie wykonać zabieg

Jesteśmy dumni, że z usług naszej Kliniki ginekologii estetycznej korzystają Pacjentki z Polski, ale również innych Państw. Zabieg laserowej labioplastyki można wykonać w wielu miastach w Polsce, ale to właśnie w gabinecie Blumedica Poznań mogą Państwo liczyć na opiekę doświadczonych i życzliwych specjalistów, atrakcyjne ceny oraz bardzo komfortowe warunki.

Regularnie otrzymujemy od Pań mieszkających za granicą naszego kraju zapytania dotyczące możliwości wykonania zabiegu labioplastyki w Polsce. Laserową korektę warg sromowych wykonywaliśmy już m.in. u Pacjentek mieszkających na co dzień w Londynie, Berlinie czy Paryżu.

Czy warto wykonać labioplastykę w Polsce? Głównym atutem takiego rozwiązania jest niższy koszt zabiegu w Polsce w porównaniu do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej w Europie Zachodniej.

Zapraszamy Pacjentki zainteresowane operacją i plastyką warg sromowych w Polsce do kontaktu mailowego – chętnie odpowiedzmy na Państwa pytania i pomożemy w organizacji pobytu w Polsce. Nasi pracownicy i lekarze znają język angielski.

Labioplastyka krocza Poznań – cena i na raty

Szacunkowa cena zabiegu laserowej labioplastyki warg sromowych ustalana jest indywidualnie z Pacjentką zakwalifikowaną do procedury.

 • Przybliżony koszt labioplastyki w gabinecie Blumedica Suchy Las / Poznań: 4800,00 – 5700,00 zł
 • Cena labioplastyki jednostronnej: 3900,00 zł
 • Labioplastyka z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyka): 5500,00 – 7100,00 zł
 • Labioplastyka z plastyką krocza: 6800,00 – 7100,00 zł
 • Labioplastyka z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyką) i plastyką krocza: 6500,00 – 7600,00 zł
 • Plastyka warg sromowych większych – labiomajoroplastyka: 3200,00 zł
 • Koszt labioplastyki – korekta po zabiegu wykonanym poza Blumedica 5200,00 zł

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA – PLASTYKA

 • Plastyka krocza: 3200,00 zł
 • Plastyka tylnej ściany pochwy: 3900,00 zł
 • Plastyka krocza i tylnej ściany pochwy: 5100,00 zł
 • Plastyka napletka łechtaczki (hoodoplastyka): od 2800,00 zł
 • Hoodoplastyka – korekta po zabiegu wykonanym poza Blumedica 2800,00 zł

Labioplastyka na raty? Informujemy, że zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej w Blumedica (w tym także labioplastyka) mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. System MediRaty to przystępne narzędzie finansowania usług medycznych.

Labioplastyka Poznań – umów wizytę

Termin zabiegu labioplastyki warg sromowych za pomocą lasera ustalany jest indywidualnie.

Przed wykonaniem procedury niezbędna jest konsultacja kwalifikująca. Podczas rozmowy omówiona będzie motywacja pacjentki do zabiegu, wykonane zostanie badanie ginekologiczne, a specjalista przedstawi przebieg znieczulenia, samej operacji oraz okresu pooperacyjnego.

Zachęcamy do KONTAKTU  oraz skorzystania z konsultacji wstępnej do zabiegu.


Labioplastyka laserowa Poznań
GABINET BLUMEDICA – GINEKOLOGIA ESTETYCZNA
Galeria Sucholeska, III piętro
ul. Obornicka 85, 62-002 Suchy Las / Poznań
(Budynek Galerii Sucholeskiej)
telefon kom. +48 607 382 487
rejestracja@blumedica.pl

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487