Labioplastyka laserowa – korekta warg sromowych


 

Labioplastyka laserowa Poznań / Suchy Las

 
Zabiegi laserowe stosowane w ginekologii estetycznej cieszą się rosnącą popularnością wśród kobiet. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami oraz wyposażeniu w najnowocześniejszą aparaturę nasz gabinet cieszy się popularnością wśród Pacjentek z Poznania oraz całego regionu. Zabiegiem z zakresu ginekologii estetyczno-terapeutycznej w którym specjalizujemy się jest labioplastyka laserem warg sromowych.

Gabinet Blumedica Suchy Las / Poznań oferuje Pacjentkom korektę warg sromowych za pomocą lasera najnowszej generacji. Labioplastyka laserowa warg sromowych dedykowana jest kobietom, które pragną podnieść jakość życia poprzez poprawę funkcjonalności i wyglądu warg sromowych (przerost lub asymetria) oraz odczuwają dyskomfort związany z ich rozmiarem.

Niekwestionowanym atutem naszego gabinetu jest najnowocześniejsza aparatura oraz wieloletnie doświadczenie operatora wykonującego labioplastykę, którym jest dr Marta Blumska-Janiak – wykładowca i ekspert Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej. Z usług gabinetu ginekologii estetycznej Blumedica korzystają Pacjentki z Poznania, ale i całego województwa.
 

Labioplastyka laserem – Blumedica Poznań

 
Labioplastyka warg sromowych wykonywana jest w naszym gabinecie pomocą lasera Beladona CO2 najnowszej generacji (poniżej zdjęcie). W Poznaniu znajduje się zaledwie kilka urządzeń tej klasy stosowanych w ginekologii estetycznej. Główną zaletą lasera jest jego bezpieczeństwo, duża precyzja oraz mniejsza inwazyjność zabiegu.

Labioplastyka laserowa warg – w porównaniu do tradycyjnego zabiegu chirurgicznego wykonywanego przy użyciu skalpela – jest mniej krwawa, znacznie bardziej komfortowa dla Pacjentki, cechuje się mniejszą bolesnością, opuchlizną oraz skraca czas rekonwalescencji. Zabieg naszym laserem CO2 Beladona zmniejsza ryzyko powstania blizn pooperacyjnych i skraca czas gojenia.

Zabieg labioplastyki wykonuje się w znieczuleniu miejscowym i w pozycji ginekologicznej. Procedura trwa 60-120 minut i kończy się założeniem kilku rozpuszczalnych szwów. Po zabiegu Pacjentka odpoczywa około 2 godzin, a przez kolejne 7 dni zaleca się prowadzić oszczędzający tryb życia oraz 4-6 tygodni abstynencji seksualnej.
 

laser frakcyjny CO2 Beladona

Labioplastyka laserowa warg sromowych – gabinet Blumedica Suchy Las – Poznań

 
Dr Marta Blumska-Janiak ginekologOperatorem wykonującym zabieg labioplastyki w naszym gabinecie jest dr Marta Blumska-Janiak, specjalistka położnictwa i ginekologii oraz doświadczony ginekolog estetyczny, która jako jedna z pierwszych w Polsce przeprowadziła innowacyjny zabieg labioplastyki laserowej warg sromowych mniejszych.

Na co dzień pracuje w Szpitalu im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem kobiet w zakresie ginekologii i położnictwa oraz wykonuje zabieg ginekologiczne.

Doktor Blumska-Janiak jest również wykładowcą Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz współtwórcą FemiClinic.
 

Laserowa korekta warg sromowych – wskazania

 

 Główne wskazania do zabiegu modelowania warg sromowych za pomocą lasera (labioplastyki) obejmują:
  • przerost lub asymetria warg sromowych mniejszych
  • trudności z utrzymaniem higieny okolic intymnych
  • dyskomfort podczas kontaktów intymnych związany z rozmiarem i wyglądem warg
  • noszenie dopasowanego ubrania jest przyczyną nawracających dolegliwości zapalnych, podrażnień i bólu związanego z noszeniem dopasowanego ubrania i bielizny
  • problem natury estetycznej

 

Labioplastyka krocza Poznań – cena zabiegu

 
Szacunkowa cena zabiegu laserowej labioplastyki warg sromowych ustalana jest indywidualnie z Pacjentką zakwalifikowaną do procedury.

  • Przybliżony koszt labioplastyki w gabinecie Blumedica Suchy Las / Poznań: 3700,00 zł
  • Labioplastyka z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyka): 4200,00 zł
  • Labioplastyka z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyką) i plastyką krocza: 5200,00 zł
  • Labioplastyka z plastyką krocza: 4700,00 zł

Termin zabiegu labioplastyki warg sromowych za pomocą lasera ustalany jest indywidualnie.
 
Zachęcamy do kontaktu oraz skorzystania z bezpłatnej konsultacji wstępnej do zabiegu.

 


BLUMEDICA SUCHY LAS / POZNAŃ
Galeria Sucholeska III piętro
ul. Obornicka 85 62-002 Suchy Las (Poznań)
telefon kom. +48 607 382 487
[email protected]

Labioplastyka laserowa – korekta warg sromowych
5 (100%) 5 votes

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487