Labioplastyka laserowa – korekta warg sromowych

Labioplastyka laserowa Poznań

Zabiegi laserowe stosowane w ginekologii estetycznej cieszą się rosnącą popularnością wśród kobiet. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami oraz wyposażeniu w najnowocześniejszą aparaturę nasz gabinet cieszy się popularnością wśród Pacjentek z Poznania oraz całego regionu. Zabiegiem z zakresu ginekologii estetyczno-terapeutycznej w którym specjalizujemy się jest labioplastyka laserem warg sromowych.

Gabinet Blumedica Suchy Las / Poznań oferuje Pacjentkom korektę zmniejszanie warg sromowych za pomocą lasera najnowszej generacji. Labioplastyka laserowa warg sromowych dedykowana jest kobietom, które pragną podnieść jakość życia poprzez poprawę funkcjonalności i wyglądu warg sromowych (przerost lub asymetria) oraz odczuwają dyskomfort związany z ich rozmiarem (operacja warg sromowych mająca na celu ich zmniejszenie i korektę).

Zachęcamy do skorzystania z konsultacji wstępnej do zabiegu labioplastyki laserowej w Blumedica.

Niekwestionowanym atutem naszego gabinetu jest najnowocześniejsza aparatura oraz doświadczenie operatorów wykonujących labioplastykę. Z usług gabinetu ginekologii estetycznej Blumedica korzystają Pacjentki nie tylko z miasta Poznań, ale i całego województwa Wielkopolskiego. Zabiegi wykonują:

 • dr n. med. Katarzyna Ożegowska – specjalista Położnictwa i Ginekologii w Klinice Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Polnej w Poznaniu oraz członek European Society of Aesthetic Gynecology (E.S.A.G).
 • lek. Marta Blumska-Janiak – wykładowca i ekspert Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej, na co dzień związana z FemiClinic w Warszawie.

PRZEJDŹ DO: KONTAKT

Labioplastyka – na czy polega?

Labioplastyka warg sromowych wykonywana jest w naszym gabinecie pomocą lasera Beladona CO2 najnowszej generacji (poniżej zdjęcie). W Poznaniu znajduje się zaledwie kilka urządzeń tej klasy stosowanych w ginekologii estetycznej. Główną zaletą lasera jest jego bezpieczeństwo, duża precyzja oraz mniejsza inwazyjność zabiegu.

Operacja warg sromowych (potocznie: plastyka warg sromowych lub zmniejszanie warg sromowych) za pomocą lasera – w porównaniu do tradycyjnego zabiegu chirurgicznego wykonywanego przy użyciu skalpela – jest mniej krwawa, znacznie bardziej komfortowa dla Pacjentki, cechuje się mniejszą bolesnością, opuchlizną oraz skraca czas rekonwalescencji. Labioplastyka laserem CO2 Beladona zmniejsza ryzyko powstania blizn pooperacyjnych i skraca czas gojenia.

Zabieg labioplastyki wykonuje się w znieczuleniu miejscowym i w pozycji ginekologicznej. Procedura trwa 60-120 minut i kończy się założeniem kilku rozpuszczalnych szwów. Po zabiegu Pacjentka odpoczywa około 2 godzin, a przez kolejne 7 dni zaleca się prowadzić oszczędzający tryb życia oraz 4-6 tygodni abstynencji seksualnej.

laser frakcyjny CO2 Beladona

Labioplastyka laserowa warg sromowych – gabinet Blumedica Suchy Las – Poznań

 

Korekta i zmniejszanie warg sromowych – wskazania

 

 Główne wskazania do zabiegu modelowania warg sromowych za pomocą lasera (labioplastyki) obejmują:
 • przerost lub asymetria warg sromowych mniejszych
 • trudności z utrzymaniem higieny okolic intymnych
 • zmniejszenie i plastyka warg sromowych większych i mniejszych
 • dyskomfort podczas kontaktów intymnych związany z rozmiarem i wyglądem warg
 • noszenie dopasowanego ubrania jest przyczyną nawracających dolegliwości zapalnych, podrażnień i bólu związanego z noszeniem dopasowanego ubrania i bielizny
 • problem natury estetycznej

 

Zabieg labioplastyki w Poznaniu – specjaliści

Operatorami wykonującymi zabieg labioplastyki w naszym gabinecie są lek. Marta Blumska-Janiak oraz dr n. med. Katarzyna Ożegowska.

lek. Marta Blumska-Janiak
Dr Marta Blumska-Janiak ginekolog

Specjalistka położnictwa i ginekologii oraz doświadczony ginekolog estetyczny, która jako jedna z pierwszych w Polsce przeprowadziła innowacyjny zabieg labioplastyki laserowej warg sromowych mniejszych.

Na co dzień pracuje w Szpitalu im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem kobiet w zakresie ginekologii i położnictwa oraz wykonuje zabieg ginekologiczne.

Doktor Blumska-Janiak jest również wykładowcą Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz współtwórcą FemiClinic.

dr n. med. Katarzyna Ożegowska

Katarzyna Ożegowska labioplastyka ginekologSpecjalista Położnictwa i Ginekologii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracuje jako asystent w Klinice Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy ul. Polnej.

W 2016 roku obroniła pracę doktorską związaną z tematyką zaburzeń metabolicznych wikłających zespół policystycznych jajników. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników(PTGiP), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE) oraz European Society of Aesthetic Gynecology (E.S.A.G).

Do głównych zainteresowań Pani Doktor należą leczenie operacyjne w ginekologii, w tym w szczególności zabiegi endoskopowe, diagnostyka i leczenie niepłodności, zaburzenia endokrynologiczne i metaboliczne u kobiet oraz labioplastyka warg sromowych.

Dr n. med. Katarzyna Ożegowska poza pracą kliniczną jest nauczycielem akademickim i prowadzi zajęcia z zakresu Położnictwa i Ginekologii ze studentami Wydziału Lekarskiego UM w Poznaniu. Autorka publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych.  Uczestniczy aktywnie w kursach specjalistycznych i konferencjach naukowych poświęconych problematyce ginekologii, położnictwa i endokrynologii.

Labioplastyka w Polsce – gdzie wykonać zabieg

Jesteśmy dumni, że z usług naszej Kliniki ginekologii estetycznej korzystają Pacjentki z Polski, ale również innych Państw. Zabieg laserowej labioplastyki można wykonać w wielu miastach w Polsce, ale to właśnie w gabinecie Blumedica Poznań mogą Państwo liczyć na opiekę doświadczonych i życzliwych specjalistów, atrakcyjne ceny oraz bardzo komfortowe warunki.

Regularnie otrzymujemy od Pań mieszkających za granicą naszego kraju zapytania dotyczące możliwości wykonania zabiegu labioplastyki w Polsce. Laserową korektę warg sromowych wykonywaliśmy już m.in. u Pacjentek mieszkających na co dzień w Londynie, Berlinie czy Paryżu.

Czy warto wykonać labioplastykę w Polsce? Głównym atutem takiego rozwiązania jest niższy koszt zabiegu w Polsce w porównaniu do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej w Europie Zachodniej.

Zapraszamy Pacjentki zainteresowane operacją i plastyką warg sromowych w Polsce do kontaktu mailowego – chętnie odpowiedzmy na Państwa pytania i pomożemy w organizacji pobytu w Polsce. Nasi pracownicy i lekarze znają język angielski. ( [email protected] )

Labioplastyka krocza Poznań – cena

Szacunkowa cena zabiegu laserowej labioplastyki warg sromowych ustalana jest indywidualnie z Pacjentką zakwalifikowaną do procedury.

 • Przybliżony koszt labioplastyki w gabinecie Blumedica Suchy Las / Poznań: 4600,00 – 5000,00 zł
 • Labioplastyka jednostronna: 2800,00 zł
 • Labioplastyka z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyka): 4800,00 – 5300,00 zł
 • Labioplastyka z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyką) i plastyką krocza: 5900,00 – 6400,00 zł
 • Labioplastyka z plastyką krocza: 5400,00 – 5800,00 zł
 • Plastyka warg sromowych większych – labiomajoroplastyka: 3000,00 zł

Termin zabiegu labioplastyki warg sromowych za pomocą lasera ustalany jest indywidualnie.

PLASTYKA</str

 • Plastyka krocza: 2000,00 zł
 • Plastyka tylnej ściany pochwy: 2500,00 zł
 • Plastyka krocza i tylnej ściany pochwy: 3500,00 zł
 • Plastyka blizny po cięciu cesarskim: 800,00 zł
 • Plastyka blizny po nacięciu krocza: 1500,00 zł

Zachęcamy do kontaktu oraz skorzystania z konsultacji wstępnej do zabiegu z lekarzem – operatorem.

labioplastyka laserowa Poznań zabieg

Dr n. med. Katarzyna Ożegowska oraz lek. Marta Blumska-Janiak – ekspertki z zakresu ginekologii estetycznej, które wykonują zabieg labioplastyki laserowej w gabinecie Blumedica Suchy Las / Poznań.

 


Labioplastyka laserowa Poznań
GABINET BLUMEDICA – GINEKOLOGIA ESTETYCZNA
Galeria Sucholeska, III piętro
ul. Obornicka 85, 62-002 Suchy Las (Poznań)
telefon kom. +48 607 382 487
[email protected]

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487