rejestracja@blumedica.pl

Dr n. med. Sandra Radzicka – Mularczyk – ginekolog


 

Sandra Radzicka – Mularczyk – ginekolog Poznań / Suchy Las

 
Do zespołu specjalistów centrum medycznego Blumedica Suchy Las / Poznań przy ul. Obornickiej 85 (budynek galerii Sucholeskiej, III piętro) dołączyła ginekolog dr n. med. Sandra Radzicka – Mularczyk  – specjalista położnictwa, ginekologii i perinatologii.

Dr Sandra Radzicka – Mularczyk ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2013 roku rozpoczęła specjalizację z położnictwa i ginekologii w Klinice Medycyny Matczyno – Płodowej w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Od 2014 roku jest związana z Kliniką Położnictwa i Chorób Kobiecych Uniwersytetu Medycznego aktualnie Kliniką Rozrodczości przy ul. Polnej w Poznaniu – ośrodkiem referencyjnym dla pacjentek ciężarnych z cukrzycą, gdzie zajmuje się pracą kliniczną i naukową. W 2020 roku uzyskała tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii, a w roku 2023 tytuł specjalisty z perinatologii. Słuchaczka 4-letnich studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim I UMP w latach 2016-2020.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet doktor Radzicka – Mularczyk od 2023 aktywnie uczestniczy w szkoleniach dotyczących ginekologii estetycznej i rewitalizacyjnej.

Dr n. med. Sandra Radzicka – Mularczyk posiada certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii, certyfikat The International Ovarian Tumor Analysis (IOTA), certyfikaty FMF (NT, NB, PE, DV, TV, oceny szyjki macicy, badań dopplerowskich).

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP), Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Sekcji Endometriozy PTGiP, Fetal Medicine Foundation (FMF), International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG). Członek Zarządu Sekcji Cukrzycy i Chorób Metabolicznych PTGiP.

Zainteresowania – diagnostyka prenatalna, neurosonografia, medycyna matczyno-płodowa, ciąża wysokiego ryzyka, cukrzyca ciążowa, choroby metaboliczne w ciąży, ginekologia regeneracyjna.

Pani dr n. med. Sandra Radzicka – Mularczyk posługuje się językiem angielskim, niemieckim i francuskim.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU LUB REJESTRACJI ON-LINE NA WIZYTĘ.

Zadzwoń: 607 382 487
 

Sandra Radzicka Mularczyk – wizyta

specjalista położnictwa, ginekologii i perinatologii

Sandra Radzicka Mularczyk

 
Jeśli interesuje Ciebie konsultacja z doświadczonym ginekologiem, to zapraszamy do gabinetu ginekologicznego Blumedica i rejestracji wizyty u Pani dr. n. med. Sandry Radzickiej – Mularczyk.

GABINET BLUMEDICA – REJESTRACJA 
Galeria Sucholeska, III piętro, ul. Obornicka 85, 62-002 Suchy Las (Poznań)
Rejestracja: +48 607 382 487
rejestracja@blumedica.pl

Zapraszamy do kontaktu!

PRZEJDŹ DO: GINEKOLOGIA

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas 607 382 487